Anne, promovon bikinet e linjës së saj tepër seksi - Bota Sot
Anne, promovon bikinet e linjës së saj tepër seksi

Bota e Yjeve

Anne, promovon bikinet e linjës së saj tepër seksi

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 23:44
Leigh-Anne Pinnock

E porsa fejuara Leigh-Anne Pinnock ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine të bardha derisa ka promovuar linjën e saj të bikinëve në një anije

E porsa fejuar Leigh-Anne Pinnock ka treguar se është vajza përfekte për të reklamuar linjën e saj dhe atë e ka bërë duke pozuar në bikine të bardha.

Ajo ka treguar disa nga krijimet e linjës së saj që e ka pagëzuar me emrin “A Seashell”.

Image

Leigh-Anne (28) është fejuar pas një lidhje katër vjeçare me të dashurin e saj Andre Grey muajin e kaluar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat