Khloe  Kardashian duket e panjohur derisa modelon Brendin e xhupave të “Scott Disick”

Bota e Yjeve

Khloe  Kardashian duket e panjohur derisa modelon Brendin e xhupave të “Scott Disick”

Nga: B.F Më: 8 korrik 2020 Në ora: 12:53
Khloe Kardashian

Ylli 36 vjeqare ka postuar në instagram një fotografi duke modeluar pvr brendin e xhupave të Scot Disck derisa duket gati e panjohur .

Edhe vet Khloe cuditet se sa ndryshe duket ,unë dukem shumë e re në këtë foto ,më pëlqen !Lol ndoshta është xhupi?! Ka shkruar Khloe në instagram .

Së bashku me xhupin me nuanca të ndryshme gri ajo ka veshur edhe një fund të shkurtër ngjyrë të zezë dhe një pale atlete adidas yeezy të bardha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat