Si rrallë herë, modelet seksi pozojnë nën ujë - Bota Sot
Si rrallë herë, modelet seksi pozojnë nën ujë

Bota e Yjeve

Si rrallë herë, modelet seksi pozojnë nën ujë

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 23:56
Mitchell Brown

Një fotograf në SHBA ka realizuar një fotosesion tejet interesant të disa modeleve nën ujë.

Mitchell Brown, 26-vjeç nga Ohio, ka fotografuar partneren e tij modele Reika Kondo dhe mikeshat e saj nën ujë, duke dhuruar fotografi mjaft të rralla.

Peshqit, kaltërsia e detit dhe bukuria nënujore, ka qenë një bazë e mirë në realizimin e fotove.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat