E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji” rrjetin me bikini - Bota Sot
E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji” rrjetin me bikini

Bota e Yjeve

E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella “dogji” rrjetin me bikini

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 16:13
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Që në daljen e saj të parë publike, bëri që të gjithë të flisnin për të.

Ndërkohë herë pas here, ajo kthen gjithë sytë nga vetja me postimet shumë seksi që bën në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi.

Ish-velina ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me bikini pranë pishinës. Kejvina shfaqet gjithashtu edhe e kuruar në çdo detaj, pasi flokët i ka të rregulluar dhe ka bërë make-up.

E si gjithmonë poza e saj është pëlqyer mijëra herë dhe fansat nuk kanë ngurruar që t’i lënë edhe komente të ndryshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat