Fustani i Kylie Jenner tregon shumë nga trupi i saj - Bota Sot
Fustani i Kylie Jenner tregon shumë nga trupi i saj

Bota e Yjeve

Fustani i Kylie Jenner tregon shumë nga trupi i saj

Nga: H.O. Më: 14 gusht 2020 Në ora: 12:54
Kylie Jenner

Ajo e festoj ditëlindjën e saj të 23-të në Turks dhe Caicos në fillim të kësaj jave.

Dhe Kylie Jenner u shfaq sërish me një veshje të guximshme më një fustan shumë ngjyrësh.

Magjistrja e makiazhit në Instagram ka shpërndarë një numër të mah fotografish duke treguar belin e hollë dhe nxjerrë linjat e mahnitshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat