Modelja 'seksi' vishet vetëm me rripa të hollë

Bota e Yjeve

Modelja 'seksi' vishet vetëm me rripa të hollë

Nga: H.O. Më: 18 tetor 2020 Në ora: 22:30
Ella Baig

Ajo së fundi ka konfirmuar romancën e saj me yllin e boksi Nicola Adams.

Dhe Ella Baig ka dhënë edhe një vështrim të shkurtër për atë që partneri i saj mund të vijë në shtëpi cdo ditë, kur ajo u zhvesh duke pozuar me një palë të brendshme ngjyrë të kuqe.

Në imazhet e realizuara në fillim të këtij muaji në Mykonos, ajo ka treguar veshjet e saj që përbëhen kryesisht nga rripa të hollë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat