Bella Hadid dhe stili i saj, tregojnë linjat mahnitëse

Bota e Yjeve

Bella Hadid dhe stili i saj, tregojnë linjat mahnitëse

Nga: H.O. Më: 19 tetor 2020 Në ora: 09:44
Bella Hadid

Bella Hadid parakaloj si një supermodele me një minisfustan me shirita në New York City, derisa modeloj me ansamblin e saj të tretë të Michael Kors.

Vetëm disa orë më vonë ajo u paraqit në një sesion fotografik, duke treguar kështu figurën e saj mahnitëse./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat