Beyonce tregon se si i mban linjat 'seksi'

Bota e Yjeve

Beyonce tregon se si i mban linjat 'seksi'

Nga: H.O. Më: 22 tetor 2020 Në ora: 21:40
Beyonce

Beyonce ka lansuar një video të re të enjten në mëngjes, ku shihet këngëtarja duke ushtruar.

Gruaja 39 vjeqare e Jay Z është parë duke bërë ushtrime në një dhomë dhe duke pushuar në një banjë me flluska.

Beyonce në këtë video shfaqet më tërheqëse se asnjëherë më parë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat