Kylie Jenner po 'thyen' rrjetin me këto foto

Bota e Yjeve

Kylie Jenner po 'thyen' rrjetin me këto foto

Nga: H.O. Më: 25 tetor 2020 Në ora: 19:10
Kylie Jenner

Ajo po përgatitet për lansimin e koleksionit të saj të fundit.

Dhe Kylie Jenner dukej thjeshtë mahnitëse, ndërsa u shfaq me rroba banjo seksi leopardi në Instagram të dielën.

Manjati 23 vjeqar dukej e bujshme kur shfaqi barkun e saj në disa foto./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat