Kendall Jenner "mburret" me linjat e saj

Bota e Yjeve

Kendall Jenner "mburret" me linjat e saj

Nga: H.O. Më: 28 tetor 2020 Në ora: 09:31
Kendall Jenner

Ajo është një supermodele senzacionale.

Dhe Kendall Jenner e dëshmoj këtë kur në Instagramin e saj ndau disa storie me veshjet e saj të fundit, gjatë të martës.

24 vjeqarja mburrej me pasuritë e saj me një veshje të hollë ngjyrë jeshile./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat