Demi Rose ikën në plazh, fotot e saj janë tejet provokative

Bota e Yjeve

Demi Rose ikën në plazh, fotot e saj janë tejet provokative

Nga: H.O. Më: 30 tetor 2020 Në ora: 20:38
Demi Rose

Ajo ka kohë që është e njohur për fizikun e saj që merr shumë vëmendje.

Dhe Demi Rose sërish ka ngritur pulset kur u shfaq me bikinet neoni, derisa ndau një befasi të këndshme nga largimi i saj në Maldive gjatë të premtes./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat