Tessa Thompson shkëlqen në gërshetin super të gjatë, me detaje interesante

Bota e Yjeve

Tessa Thompson shkëlqen në gërshetin super të gjatë, me detaje interesante

Më: 18 nëntor 2020 Në ora: 15:57
Tessa Thompson

Yjet e dinë se ka pak modele flokësh që kanë aftësinë t’ju çojnë nga tapeta e kuq në një stërvitje, ashtu si gërshetat.

Dhe ne si fansa kemi pasur një mori stilesh të famshëm për të shtuar në skedarët tonë të frymëzimit.

Pse ne i duam gërshetat aq shumë?

Ato janë një mënyrë e thjeshtë për t’i bërë flokët tuaj të duken të veçanta pa shumë ankth. Plus, në varësi të nivelit të aftësive tuaja, ju mund të jeni shumë të ndërlikuar ose krejtësisht të thjeshtë dhe përsëri të dukeni plotësisht elegant.

Trendit të gërshetave iu bashkua edhe Tessa Thompson, e cila me një gërshet super të gjatë me detaje interesante, të realizuar nga Lacy Redway dukej e shkëlqyeshme.

Gërshetat ishin kombinuar me një kostum shumë ngjyrësh që e kompletonte pamjen më së miri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat