Kelly Brook edhe njëherë tregon elegancën

Bota e Yjeve

Kelly Brook edhe njëherë tregon elegancën

Nga: H.O. Më: 20 nëntor 2020 Në ora: 18:07
Kelly Brook

Ajo është një nga prezantueset e radios që i kushton shumë vëmendje stilit.

Dhe Kelly Brook dha edhe një paraqitje elegante kur u largua për të përmbushur detyrën e saj në Heart Radio të premten.

Ajo kishte veshur pantollona të ngushtë që ia tregonin qartë këmbët e bukura të saj. 

Pallton e shkurtër dimërore e kishte kombinuar mirë me bluzën e saj.Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat