Gjoksi në rend të parë, modelja e ekspozon atë

Bota e Yjeve

Gjoksi në rend të parë, modelja e ekspozon atë

Nga: H.O. Më: 22 nëntor 2020 Në ora: 19:24
Lauren Goodger

Ajo asnjëherë nuk dështon të kthej kokat e njerëzve të saj në publik.

Dhe Lauren Goodger ka ngritur sërish pulset kur u shfaq në një klip me avull duke promovuar faqen e saj të abonimit të dielën.

Së fundi ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram.

Aty modelja ka treguar gjoksin dhe sytë e saj të veqantë që kanë marrë shumë vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat