Mosha për Jennifer Lopez është thjesht një numër! Diva muzikës pozon nudo dhe i lë të gjithë “pa frymë”

Bota e Yjeve

Mosha për Jennifer Lopez është thjesht një numër! Diva muzikës pozon nudo dhe i lë të gjithë “pa frymë”

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 21:32
Jennifer Lopez

Padyshim që për Jennifer Lopez mosha është thjesht një numër.

Diva 51-vjeçare e muzikës ka ruajtur freskinë e rinisë dhe ka një trup për tu pasur zili.

Këtë e vërtetoi me një video të nxehtë në Instagram ku u shfaq nudo.

Image

Këngëtarja i la të gjithë “pa frymë” me format e saj bombastike trupore, duke mos lënë vend për imagjinatën.

Video e nxehtë do të jetë pjesë e videoklipit të ri muzikor të Jennifer Lopez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat