Oriola nuk i lë aspak vend imagjinatës, fustani vezullues i nxjerr në pah linjat perfekte

Bota e Yjeve

Oriola nuk i lë aspak vend imagjinatës, fustani vezullues i nxjerr në pah linjat perfekte

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 20:42
Oriola Marashi

Oriola Marashi është gjithnjë në qendër të vëmendjes, për shkak të fizikut të saj.

Modelja bukuroshe sistematikisht publikon foto në rrjete sociale, ku ekspozon hiret e saj. Së fundmi ajo është shfaqur me një fustan të ngushtë vezullues, e cila ia nxjerr më pah linjat elegante.

Modelja ka preferuar që flokët burne t’i le të lira mbi supe, ndërsa ka aplikuar një grim me ngjyra të errtë. Kujtojmë që Oriola është në një lidhje me futbollistin Eros Greza dhe kohët e fundit është parë shpesh nën shoqërinë e tij.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat