Rihanna tregon linjat e saj mahnitëse

Bota e Yjeve

Rihanna tregon linjat e saj mahnitëse

Nga: H.O. Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 09:49
Rihanna

Drejtoresha e përgjithshme e Savage X Fenty, Rihanna u shfaq në fushatën e dimrit, e cila fillon këtë të martë.

Diva e popit mburret me shifrën e saj të sytjenave dhe pantollonave të shkurtër dhe disa modele të tjera.

Duke pozuar pranë një skulpture akulli u fotografua nga Dennis Leupold të stiluara nga Jahleel Weaver.

Veshja e Rihannes tregoj gjithqka nga linjat e saj të bukura./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat