Edhe në fund të dhjetorit, modelja nuk lë plazhin

Bota e Yjeve

Edhe në fund të dhjetorit, modelja nuk lë plazhin

Nga: H.O. Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 09:28
Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio ka kaluar më shumti kohë në plazh gjatë pandemisë këtë verë.

Modelja braziliano-amerikane nuk po largohet nga rëra dhe dielli edhepse është muaji dhjetor.

Supermodeja të dielën u shfaq me bikine rozë derisa goditi plazhin në Florianópolis, derisa po kalonte pushimet e saj në Brazil.

Alessandra Ambrosio ka treguar linjat e saj me bikinet ngjyrë rozë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat