Edhe rrugën e shndërron në pistë

Bota e Yjeve

Edhe rrugën e shndërron në pistë

Nga: H.O. Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 09:34
Hailey Bieber

Shoqja e saj e vjetër Kyle Jenner ishte në një ndejë me një ekip të aktvistëve gjatë ditëve të fundit në Beverly Hills.

Por Hailey Bieber u shfaq e papenguar, derisa në Los Angelos të dielën u pa me një pallto luksoze leshi.

Gruaja e Justin Bieber nën pallto kishte veshur një bluzë të shkurtë të bardhë dhe një palë xhinse.

Hailey tregoj linjat e saj, ndërsa mbante edhe një maskë të zezë duke respektuar masat e pandemisë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat