Aktori George Clooney rrëfehet për dashurinë e jetës së tij

Bota e Yjeve

Aktori George Clooney rrëfehet për dashurinë e jetës së tij

Nga: D.B. Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 16:11
George Clooney

Aktori i njohur amerikan, George Clooney dhe Amal janë shembulli më i përsosur i rastësisë dhe faktit që kurrë nuk është vonë të biesh në dashuri. George ishte betuar se do të ishte beqar për gjithë jetën. Por jeta e tij ndryshoi kur njohu partneren e zemrës, Amal. Clooney dhe bashkëshortja e tij, janë një prej çifteve më simpatikë të showbiz-it ndërkombëtar.

Ata duket se janë bërë fiks për njëri-tjetrin dhe shpesh ndjekësit i kanë konsideruar ‘Couple Goals’. Por e dini si ishte jeta e George para se të njihej me dashurinë e jetës së tij? Ylli i Hollywood-it, ka treguar në një intervistë se ndihej i paplotësuar deri në momentin që njohu Amal.

“Kisha punë, kisha miq, gjithçka shkonte mirë. Por nuk e kuptoja sa i paplotësuar isha derisa njoha Amalin. Aty gjithçka ndryshoi. Aty kuptova se më kishte munguar diçka e madhe”- u shpreh Clooney.

Po juve, ju ka ndryshuar dashuria e jetës për mirë?!

58-vjeçari dhe gjysma e tij më e mirë, Amal u takuan për herë të parë në vitin 2013. Një vit më pas çifti u martua, ndërsa më 6 qershor 2017, ata u bënë prindër të dy binjakëve, vajzës Ella dhe djalit Alexander. Rikujtojmë, se gruaja e parë e George ishte aktorja, Talia Balsam. Ata qëndruan së bashku nga viti 1989 deri në vitin 1993.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat