Si po e presin yjet Vitin e Ri?

Bota e Yjeve

Si po e presin yjet Vitin e Ri?

Nga: H.O. Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 18:28
Jennifer Lopez

Nata e Vitit të Ri është përfundimisht këtu.

Disa nga yjet tashmë kanë ndarë pamjet e tyre se sa të lumtur janë që po i japin lamtumirën vitit 2020, e cila filloi me vdekjen e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant dhe po përfundon me një goditje të tmerrshme me Covid19 dhe po e mirëpresin 2021 në një vend të vaksinuar dhe me një president të ri amerikan.

Postimet e tyre ishin të shumta dhe të famshmit kanë bërë përpjekje të preknin secilën temë që shënoj këtë vit.

Ky vit ishte ndër më të rëndët në vitet e fundit pasi humben jetën edhe shumë personazhe të famshme nga virusi Covid19./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat