Melindës sa si paska dalur ‘zogu’ për Vitin e Ri

Bota e Yjeve

Melindës sa si paska dalur ‘zogu’ për Vitin e Ri

Më: 1 janar 2021 Në ora: 18:56
Melinda Ademi

Vitin e Ri 2021 e ka uruar edhe këngëtarja Melinda Ademi.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo hodhi dy fotografi ku shihet se pozoi pranë pemës së festave të fundvitit.

E veshur me një fustan të shkurtë, të kuq, këngëtarja dukej shumë seksi.

“Urime Viti i Ri 2021!! Ju uroj tonat t'mirat ne jete me shume dashni, shendet dhe lumturi. Jeta ka ndryshu gjate vitit t'kalum, po ia dolem!! Shpresoj qe kena me pa njoni tjetrin sa ma shpejt gjate 2021”, shkroi Melinda përbri fotove.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat