Rihanna ndan fotografi atraktive nga pushimet me të dashurin

Bota e Yjeve

Rihanna ndan fotografi atraktive nga pushimet me të dashurin

Më: 2 janar 2021 Në ora: 15:40
Rihanna

Rihanna ka publikuar fotografi joshëse nga pushimet.

Rihanna ka pak kohë që nisi pushimet në Barbados bashkë me partnerin e saj.

Ajo Vitin e Ri e priti larg vëmendjes së publikut, ndërsa vendosi t’i publikojë disa imazhe tërheqëse nga atje.

Këngëtarja ishte veshur me një fustan ngjyrë ari dhe me bikini e sandale me po të njëjtën ngjyrë.

Ndryshe, Rihanna përmbylli një vit shumë të suksesshëm në biznes, ndërsa javët e fundit u përfol më së shumti për lidhjen me A$AP Rockyn.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat