“Bisha” e Instagramit

Bota e Yjeve

“Bisha” e Instagramit

Më: 12 janar 2021 Në ora: 15:17
Anella Miller

E lindur dhe rritur në Moskë Rusi, Anella Miller është një modele fitnesi dhe yll në internet. Ajo u rrit në famë falë fotove të saj në llogaritë e saj në rrjetet sociale, ku tani ka miliona ndjekës.

Anella tani sponsorizohet nga marka dhe kompani të shumta fitnesi.

Me fizikun e saj të lakmueshëm dhe etikën e punës, ajo është një emër që duhet kërkuar.

Image
Anella Miller

Anella stërvitet diku nga 3-6 herë në javë, në varësi të orarit të saj. Pavarësisht nga rutina që ndjek, Anella sigurohet që të ruajë formën e duhur kur ushtron. Kur kryen ndonjë lëvizje, ajo e bën atë ngadalë, duke u përqëndruar në tkurrjen e muskujve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat