Kelly Brook merr shumë vëmendje

Bota e Yjeve

Kelly Brook merr shumë vëmendje

Nga: H.O. Më: 15 janar 2021 Në ora: 18:26
Kelly Brook

Ajo asnjëherë nuk dështon për të marr vëmendjen kur bëhet fjalë për stilin e saj.

Dhe Kelly Brook u shfaq sërish shumë elegante kur arriti më shumë gëzim në Radio Heart në Global Studio në Londër.

Prezantuesja 41 vjeqare kishte veshur një kapele ngjyrë kafe dhe një bluzë të kremtë të thurur, derisa po përgatitej për prezantimin e shfaqjes së saj.

Ajo kishte veshur edhe xhinse të shkurtër dhe qizme që kombinoheshin me kapelën./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat