Këngëtarja shqiptare zhvishet në mes të borës: A ma nxehtë brenda a jashtë?

Bota e Yjeve

Këngëtarja shqiptare zhvishet në mes të borës: A ma nxehtë brenda a jashtë?

Më: 16 janar 2021 Në ora: 11:58
Vesa Smolica

Vesa Smolica e bëri ‘nxehtë’ në mes të dimrit.

Këngëtarja Vesa Smolica ka provokuar fansat me paraqitjen e fundit në rrjete sociale.

Ajo pozoi e veshur vetëm me bikini dhe një xhaketë në një ambient të mbuluar me borë, ndërsa po mbante në duar një shishe verë.

Këngëtarja nuk po e ndjente të ftohtit, teksa shfaqi linjat trupore e veshur me bikini në temperatura të ulëta.

“A ma nxeht mrena a jashte? ”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotografive provokuese.

Nuk munguan pëlqimet e komentet e ndjekësve sipër këtyre imazheve atraktive të saj.

Kujtojmë se “Kaj” titullohet projekti i fundit nga Vesa Smolica, i cili u publikua në tetor të vitit të kaluar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat