Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij festojnë përvjetorin e gjashtë të lidhjes

Bota e Yjeve

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij festojnë përvjetorin e gjashtë të lidhjes

Më: 16 janar 2021 Në ora: 14:46
Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj 

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj festojnë një datë të rëndësishme, atë të lidhjes së tyre.

Me anë të një postimi në Instagram, Leonita tha se po festojnë gjashtëvjetorin e lidhjes, teksa ndau fotografi të shumta.

Ajo postoi imazhe të shkrepura ndër vite, teksa tregonte udhëtimet që çifti i kanë bërë ndër vite në vende të ndryshme.

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë më 2017.

Ata janë prindër të një vajze, teksa së fundi konfirmuan se familja e tyre po rritet edhe me një fëmijë. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat