E shtrirë në shkallë, modelja zhvishet në bikine

Bota e Yjeve

E shtrirë në shkallë, modelja zhvishet në bikine

Nga: Bota sot Më: 17 janar 2021 Në ora: 18:54
Georgia Steel

Ylli i Love Island, Georgia Steel është ende në Maldive, derisa Britania e Madhe është në bllokimin e tretë për shkak të pandemisë Covid 19.

Megjithatë kjo nuk e ndalon atë për të treguar veten më disa pamje në Instagram për ndjekësit e saj që janë bllokuar në shtëpi.

Ajo u shfaq me veshje dy pjesëshe të zezë dhe një kapele dielli, duke treguar trupin mahnitës.

Ajo ishte shtrirë në shkallë, derisa merrte rreze dielli./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat