Ka milionat por Kylie Jenner përballet me problemin që e hasim shpesh edhe në Kosovë

Bota e Yjeve

Ka milionat por Kylie Jenner përballet me problemin që e hasim shpesh edhe në Kosovë

Më: 18 janar 2021 Në ora: 11:25
Kylie Jenner

Kylie Jenner me postimin e fundit ka futur të gjithë në mendime.

Miliarderja e njohur edhe pse gëzon një pasuri marramendëse merret me problemet e njerëzve me një jetë të thjeshtë.

Kylie ka publikuar video në Instagram në të cilën ka treguar se shtypja e ujit në banjon e saj është shumë e vogël.

Përveç në Instagram, ajo ndau postimin edhe në Twitter ku arriti të bëhet meme.

“Pse askush nuk po flet se si është dushi i Kylie Jenner? Presioni i ujit dhe madhësia e kokës së dushit”, shkroi në ndjekës në Twitter.

Image
Image
Image
Image
Image

 

 
 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat