Greta Koçi lë Austrinë, rikthehet në Shqipëri

Bota e Yjeve

Greta Koçi lë Austrinë, rikthehet në Shqipëri

Më: 27 janar 2021 Në ora: 06:35
Greta Koçi

Këngëtarja është rikthyer nga Austria.

Greta Koçi muajt e fundit publikonte vazhdimisht fotografi nga Viena.

Ajo nuk ka zbuluar detaje se pse po qëndron atje, cilat janë arsyet megjithatë sot qenka kthyer në Shqipër.

Image

Greta, publikoi një video ku tregoi lokacionin dhe shkroi: “Sa qejf kur vjen këtu”.

Ndryshe, artistja shqiptare tre muaj më parë ka lansuar projektin e fundit muzikor nuk ka paralajmëruar ende se do ketë diçka të re.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat