Atdheu në foto me një vajzë, sqarohet a është në lidhje me të

Bota e Yjeve

Atdheu në foto me një vajzë, sqarohet a është në lidhje me të

Më: 28 janar 2021 Në ora: 11:57
Atdhe Xheravini

Pas videos të publikuar nga Drita Perhati, e cila ishte pjesë e emisionit tjetër të dashurisë, “Love Story”, ku shihej duke kërcyer me konkurrentin e “Për’puthen”, Atdhe Xheravinën.

Pasi shumë debate u shfaqen në rrjete sociale, dhe në rast se mund të ketë diçka më shumë nga dyshja.

Pas kësaj reagoi menjëherë Atdheu  me një postim në llogarinë e tij personale në Instagram.

“Jo cdo vajze qe une dal ne foto ka lidhje dashurore me mua se po me beni mua Sulejman dhe fanset Sulltaneshat e harremit. Ju lutem mediave pak respekt per femrat nese nuk keni per mua”, ka shkruar ai.

Atdheu është ende i pavendosur për njërën nga vajzat e “Për’puthen”, pasi që Ana është larguar, ai ka vazhduar njohjen me Melisën dhe Sindin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat