Luana rikujton paraqitjen provokative

Bota e Yjeve

Luana rikujton paraqitjen provokative

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 15:11
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka publikuar një set fotografik të publikuar vitin e kaluar.

E veshur me një bodysuit, moderatorja shqiptare merr vëmendje me gjoksin dhe këmbët.

Luana, ka marrë poza provokative teksa shihet rr shijuar një shalqin.

“Pas 13 vjetësh … plot punë dhe sfida, unë jam ende këtu duke shijuar timen’, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Luana së fundi është rikthyer nga pushimet në Dubai.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat