Kylie Jenner ofron pamje të mrekullueshme, shihet e veshur me të sytjena

Bota e Yjeve

Kylie Jenner ofron pamje të mrekullueshme, shihet e veshur me të sytjena

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 08:28
Kylie Jenner

Ajo është ndër personazhet me famë botërore që komentohet më së shumti në faqet rozë.

Bëhet fjalë për Kylie Jenner, e cila asnjëherë nuk i kursen imazhet nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit në rrjetin socia Instagram, Kylie ka ndarë disa fotografi që shfaqnin tipare e saj të bukurisë.

23-vjeçarja u pa e veshur vetëm me sytjena, ndërsa në rend të parë ka vënë gjoksin e formësuar.

Flokët dhe makijazhi për këtë paraqitje ishin në mënyrë profesionale, çka bënin që ajo të dukej edhe më tërheqëse.

Kujtojmë se kohëve të fundit bukuroshja ka qenë duke shijuar pushimet në vende tejet luksoze, pasi ishte mërzitur nga izolimi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat