Trupin e saj e ëndërron çdo vajzë

Bota e Yjeve

Trupin e saj e ëndërron çdo vajzë

Më: 2 mars 2021 Në ora: 15:10
Breana Tiesi

Breana Tiesi lindi dhe u rrit në Los Angeles, California. Ajo filloi të postonte foto në Instagram dhe shpejt fitoi shumë ndjekës.

Ajo ka modeluar për shumë marka të njohura si  Boutine Los Angeles dhe Effen Vodka.

Në vitin 2016, Bre Tiesi u shfaq në një reklamë të Effen Vodka me reperin 50 Cent.

Image
Breana Tiesi

Përsa i përket jetës personale, Breana është e divorcuar pas lidhja e saj më Johnny Manziel dështoi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat