Justin Bieber shfaqet me modelin e ri të Adidas, s’duken të bukura, por janë të shtrenjta

Bota e Yjeve

Justin Bieber shfaqet me modelin e ri të Adidas, s’duken të bukura, por janë të shtrenjta

Më: 10 mars 2021 Në ora: 09:43
Justin Bieber

Justin Bieber ka dalur dje në Beverley Hills me modelin e ri të këpucëve të Kanye West.

Këngëtari i famshëm kishte mbathur modelin e ri të Adidas Yeezy 450.

Në shikim të parë nuk duken të bukura, por çmimi i tyre varion nga 200 deri në 500 dollarë.

Image

Modeli i ri i të mbathurave me pronar Kanye West është lansuar të shtunën dhe po shkojnë “flakë” në tregun amerikan.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat