Angela shkëlqen në bikine

Bota e Yjeve

Angela shkëlqen në bikine

Më: 27 mars 2021 Në ora: 00:38
Angela Martini

Modelja dhe shkrimtarja Angela Martini po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale gjatë këtij viti

Derisa në vitin e pandemisë, Angela shumë rrallë postonte fotografi, këtë ajo nuk është duke e bërë këtë vit.

Bukuroshja ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me bikine të mbyllura ngjyrë të bardhë derisa poshtë fotografisë ka shkruar “Pushime pranverore”.

Image

Kujtojmë se më 2019, Angela kishte botuar librin e saj të parë të titulluar “Love, Hope, Light”, libër i cili është botuar edhe në gjuhën shqipe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat