Egzona Muqiqi duket si princeshë në këtë fotografi

Bota e Yjeve

Egzona Muqiqi duket si princeshë në këtë fotografi

Më: 6 prill 2021 Në ora: 16:07
Albatrit Muqiqi me familje

Egzona Muqiqi njihet për publikun e gjerë që nga momenti që zyrtarizoi lidhjen e saj me këngëtarin, Albatrit Muqiqi.

Ajo njihet për stilin dhe qëndrimin e saj prej zonje, duke u shfaqur kështu gjithmonë e kuruar në detaje.

Bukuroshja është nënë e tre fëmijëve, por bukuria e saj sa vjen e shtohet, sepse ajo i kushton shumë rëndësi paraqitjeve të saj.

Image

Kështu duket edhe në fotografinë e fundit që ka publikuar në rrjete sociale, ku shihet e veshur me një fustan shumë të bukur ngjyrë blu dhe një grim të lehtë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @egzona.muqiqi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat