Fansja i kërkon që të lidhet me të, Bearti i kthen përgjigje menjëherë: Për momentin...

Bota e Yjeve

Fansja i kërkon që të lidhet me të, Bearti i kthen përgjigje menjëherë: Për momentin...

Më: 8 prill 2021 Në ora: 20:18
Beart Rexhepi

Ish-konkurrenti i “Pë’puthen”, Beart Rexhepi, ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes, për shkak të ndarjes nga Tea Trifoni. Kjo e fundit bëri një intervistë për aplikacionin e “Për’puthen”, ku tregonte arsyet e ndarjes.

Sipas saj Bearti ishte i pasigurt dhe xheloz ndaj saj. Nga ana tjetër, Bearti reagoi menjëherë, i cili u shpreh se ka shkuar me të kudo se donte një jetë me të. Ai shtoi se Tea ka bërë shumë gabime gjatë rrugëtimit të tyre që e kanë bërë që ai të ishte i pasigurt. Djali nga Kosova akuzon Tean se asaj i intereson vetëm vëmendja e publikut.

Së fundmi, Bearti ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e tij të shumtë në “Instagram”, ku u është përgjigjur pyetjeve të shumta.

Dikush madje e ka pyetur nëse dëshiron që të lidhen bashkë, pasi është shumë i mirë. Ai fillimisht u shpreh se 90 për qind e pyetjeve janë kështu, por nuk pranon asnjë lidhje për momentin.

“90% e pyetjeve janë kështu. Jo s’jam duke menduar për asnjë  lloj lidhje për momentin”, shkruan Bearti në “Instastory”.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat