Gati të mbushë të 40-tat, por duket si 20 vjeҫare

Bota e Yjeve

Gati të mbushë të 40-tat, por duket si 20 vjeҫare

Nga: Bota sot Më: 9 prill 2021 Në ora: 09:52
Alessandra Ambrosio

Ajo së fundi është deklaruar për dashurinë e saj për njeriun e ri në jetën e saj, modelin Richard Lee.

Dhe kur ajo po përgatitet për të mbushur 40 vjet të dielën, Alessandra Ambrosio po sigurohet të qëndroj në top formë.

Modelja braziliane është fotografuar duke dalë nga palestra e saj ditore të martën.

Ajo në këtë rast ka shfaqur trupin e tonifikua në një veshje sportive të gjelbërt dhe geta të bardha./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat