Loredana ndryshon sërish look

Bota e Yjeve

Loredana ndryshon sërish look

Më: 10 prill 2021 Në ora: 07:06
Loredana

Loredana mund të identifikohet si reperja bjonde, por gjatë gjithë kohës ajo eksperimenton shumë me look-un e saj.

Pasi u kthye në brune, Lori ka vendosur t’i mbajë flokët kaçurela të gjata dhe po e shijon në maksimum këtë look. Madje, komplimentat për pamjen në Instagram ishin të panumërta.

Së fundmi, reperja ka ndryshuar sërish look. Ajo ka publikuar disa imazhe në InstaStory dhe na ka surprizuar sërish me flokët me nuanca portokalli, duke iu dhënë kështu lamtumirën kaçurrelave. Bukuroshja si gjithmonë na i kënaqi sytë.

Image
Insta

Loredana dhe Mozzik mund të jenë duke u bërë prindër për herë të dytë, ndërsa vogëlushja Hana do të bëhet me motër ose vëlla!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat