Modelja i vë “flakën” rrjetit, pozon nudo në natyrë dhe ja si i mbulon pjesët intime

Bota e Yjeve

Modelja i vë “flakën” rrjetit, pozon nudo në natyrë dhe ja si i mbulon pjesët intime

Më: 10 prill 2021 Në ora: 14:25
Kate Moss

Motra e vogël e supermodeles Kate Moss, i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit, ku ka pozuar topless.

Lottie Moss, e cila është 23-vjeç, dukej mjaft natyrale gjatë setit fotografi në natyrë, shkruan “The Sun”.

Ajo mbuloi gjoksin e saj me duar, ndërkohë që shikimin e kishte jo drejt kamerës.

Në një foto tjetër, ajo shihet e ulur në një shkëmb, dhe pozicioni që ka marrë e ka ndihmuar të fshehë pjesët intime.

“Ti je një zanë e kopshtit”, shkroi ajo krahas fotove hot.

Komentet në postimin që modelja bëri ishin pafund, dhe shumica prej tyre e cilësonin bukuroshen bionde si “shumë të nxehtë”.

Lottie ka zbuluar se ka fituar mbi 36,640 dollarë brenda një muaji, duke shitur foto nudo në një aplikacion për të rritur, i cili quhet “Only Fans”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat