Mesazhi super epik i Bleona Qeretit, pozon pranë një konteineri dhe pyet a ju mungon ex-i?!

Bota e Yjeve

Mesazhi super epik i Bleona Qeretit, pozon pranë një konteineri dhe pyet a ju mungon ex-i?!

Më: 11 prill 2021 Në ora: 00:16
Bleona Qereti

Bleona Qereti ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Por, paraqitjet e saj nuk është se mungojnë në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka pyetur ndjekësit e saj nëse ata ndiejnë mungesën e ish- partnerit/ partneres.

Qereti ka pozuar pranë një kontenieri, gjë e cila jep mesazhin e qartë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B L E O N A (@bleona)

Padyshim, Qereti është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në vend.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat