Promovon qanten, por ajo që bie në sy tek Bella Hadid është...

Bota e Yjeve

Promovon qanten, por ajo që bie në sy tek Bella Hadid është...

Nga: Bota sot Më: 12 prill 2021 Në ora: 09:48
Bella Hadid

Bella Hadid është zgjedhur si fytyra më e re e Michael Kors dhe ka debutuar me një qantë të re për linjën tropikale.

Supermodelja 24 vjeqare u shfaq me një palë bikine ngjyrë kafe dhe një fund mëndafshi ngjyrë të gjelbërt.

Ajo mbante edhe qantën SoHo në ngjyrë të gjelbërt limoni.

Ajo këtë foto nga fotosesioni i saj e solli në Instagram nga vendi turistik ku po qëndron./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat