Oriola Marashi vë në fokus linjat e formësuara trupore, tërheq vëmendjen e fansave

Bota e Yjeve

Oriola Marashi vë në fokus linjat e formësuara trupore, tërheq vëmendjen e fansave

Më: 12 prill 2021 Në ora: 16:39
Oriola Marashi

Oriola Marashi vazhdon të qëndrojë ndër modelet më të kërkuara nga biznese të ndryshme.

Ajo përmes linjave të formësuara trupore dhe bukurisë natyrale ka arritur që deri më tani, të pushtojë pistat e modës.

Përpos kësaj, Oriola është tejet aktive edhe në rrjete sociale, duke ndarë imazhe atraktive, e disa prej tyre edhe provokuese.

Image

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune është parë me një fustan të ngushtë dhe ngjyrë bezhë.

Me këtë rast ajo fokusoi fizikun e formësuar, për të cilin komentohet jashtëzakonisht shumë në rrjet.

Image

Pozat Oriola i ka marrë para pasqyrës, kurse mbrapa saj shihej enterier i shkëlqyer i vendit ku po qëndron.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat