Ç’sekret fshehin këto vajza që duket sikur e lindën bebin në palestër?

Bota e Yjeve

Ç’sekret fshehin këto vajza që duket sikur e lindën bebin në palestër?

Më: 15 prill 2021 Në ora: 09:39
Afërdita Dreshaj, Emily Ratajkowski dhe Eliona Pitarka

Teksa shumë vajza po vuajnë si t’i heqin ato kilogramët e tepërt nga barku se po afron vera, vajzat e njohura të ekranit që sapo janë bërë nëna, arritën të riktheheshin në format e tyre fizike brenda një kohe shumë të shkurtër.

Emily Ratajkowski postoi një video ku shfaqej me bikini, 5 javë pas lindjes së djalit. Modelja i la të gjithë të habitur, madje edhe Chiara Ferragnin, e cila u bë nënë për herë të dytë së fundmi. “Goce si ka mundësi që ke këtë trup pas lindjes së bebit?”e-e pyeti Chiara.

Afërdita Dreshaj gjithashtu u shfaq sot me barkun e sheshtë, pak javë pas ardhjes në jetë të Sky Blue. Modelja nuk është hera e parë që na habit sepse edhe gjatë shtatzënisë për një kohë të gjatë kishte bark të sheshtë.

Elita Rudi postoi një foto duke treguar trupin krenare për format 1 muaj pas ardhjes në jetë të Botës. “Mama trupi jot është i bukur. Po bën dhe ka bërë gjëra të mrekullueshme”-shkroi Elita.

Eliona Pitarka është një tjetër vajzë e njohur që u bë nënë së fundmi. 10 ditë pas lindjes, aktorja postoi një foto ku shfaqej në super formë.

Tani ne duam sekretin!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat