Brad Pitt në karrocë me rrota, dyshime mbi gjendjen e tij shëndetësore

Bota e Yjeve

Brad Pitt në karrocë me rrota, dyshime mbi gjendjen e tij shëndetësore

Më: 15 prill 2021 Në ora: 19:06
Brad Pitt

Ylli i Holliwood-it, Brad Pitt u pa duke dalë nga një qendër mjekësore në Beverly Hills me një karrocë, duke shkaktuar shqetësim për gjendjen e tij shëndetësore.

Sipas Page Six, ylli Once Upon a Time in Hollywood, ishte për një takim dentar.

Eshtë e pasigurt nëse aktori po përjeton ndonjë shqetësim, pasi ishte tepër i 'maskuar', me syze dielli dhe me një maskë fytyre.

Për më tepër është e panjohur se çfarë procedurë dentare kreu ai.

Eshtë e mundur që Brad Pitt të jetë në një karrocë, për shkak të politikës spitalore, të cilët mbajnë përgjegjësi nëse pacientët dëmtohen gjatë daljes nga institucioni.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat