Bëhen bashkë motrat Kardashian-Jenner, ‘thyejnë’ rrjetin me këto imazhe

Bota e Yjeve

Bëhen bashkë motrat Kardashian-Jenner, ‘thyejnë’ rrjetin me këto imazhe

Më: 17 prill 2021 Në ora: 15:45
Motrat Kardashian-Jenner

Motrat e famshme u bënë sërish bashkë.

Motrat Kardashian-Jenner, Kim, Kourtney, Khloe, Kylie dhe Kendall, u bënë bashkë për të festuar së bashku.

Ato “goditën” në rrjete sociale me fotografi të shumta, në të cilat shfaqen atraktive, me veshjet që kishin zgjedhur për këtë paraqitje.

Kourtney, Khloe dhe Kendal, zgjodhën të vishen me pantallona të ngushtë, që ua theksonin format trupore, kurse të tjerat me fustane të shkurtra.

Image

Ato dukeshin të lumtura pranë njëra-tjetrës dhe secila prej tyre ndau fotografi në rrjete sociale.

Si pothuajse zakonisht, edhe kësaj radhe nuk munguan provokimet nga disa prej tyre, Kylie, Kendall e Kim në disa foto treguan gishtin e mesit. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat