Genta dhe Huseyin shijojnë udhëtimin e radhës në Barcelonë

Bota e Yjeve

Genta dhe Huseyin shijojnë udhëtimin e radhës në Barcelonë

Më: 20 prill 2021 Në ora: 09:56
Genta Ismajli

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan me fansat shpesh momente të ndryshme nga jeta e përditshme, përfshirë këtu çastet e këndshme që kalon me partnerin në udhëtime luksoze.

Së fundmi, çifti kanë vendosur që të vizitojnë një nga destinacionet më të veçanta të Spanjës.

Image

Ata kanë udhëtuar për në Barcelonë, ku kanë shijuar çaste të këndshme së bashku duke shijuar pamjet e bukura të këtij qyteti.

Shumë prej momenteve të ëmbla të kaluara në shoqëri të njëri-tjetrit, dyshja nuk kanë hezituar që t’i ndajnë edhe me ndjekësit e tyre në Instagram.

Image

Genta dhe Huseyin përndryshe në një intervistë të dhënë në fund të vitit të kaluar, ishin shprehur se mendonin të martoheshin këtë vit.

Image

Mirëpo duke parë situatën pandemike e cila vazhdon të bllokojë shumë procese, nuk dihet se sa do të jetë e mundur të zhvillohet dasma e çiftit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat