Dita-ditës, Kylie Jenner po na duket si Kim Kardashian

Bota e Yjeve

Dita-ditës, Kylie Jenner po na duket si Kim Kardashian

Nga: Bota sot Më: 23 prill 2021 Në ora: 10:00
Kylie Jenner

Kylie Jenner po ndjek hapat e motrës së saj më të vjetër, Kim Kardashian duke jetuar jetën e një ylli pa asnjë ditë pushim.

Dhe biznismenja e makiazhit, mburrej me frytet e punës së saj kur të mërkurën arriti në restaurantin Nobu në Malibu të Kalifornisë.

Jenner u pa duke dalë nga një Mercedes G-Wagon në ngjyrë bezhë.

Ajo kishte veshur një fustan të gjatë ngjitur për trupi që ia mbulonte trupin tërësisht./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat