48 vjeçarja seksi kthehet me foto të nxehta

Bota e Yjeve

48 vjeçarja seksi kthehet me foto të nxehta

Më: 7 maj 2021 Në ora: 22:32
Teresa Giudice

Teresa Giudice (48), ka thënë se “i ka munguar dielli” derisa ajo është kthyer në mesin e yjeve të “Housewives All Stars, që po xhirohet në ishull.

“Jeta ju rrëzon disaherë, por ju nuk duhet ta lejoni atë që mos ta vizitoj plazhin”, ka shkruar ajo.

Teresa Giudice e ka kaluar javën duke bërë fotosesione për “Housewives All Stars” në ishullin Turks And Caicos ku po qëndron në mes tjerash edhe Melissa Gorga dhe Luann de Lesseps.

Kështu ajo ka treguar të enjten që lam pas se çka i ka munguar gjatë kohës së pandemisë, e që duket se ka qenë plazhi dhe deti.

Bukuroshja brune ka realizuar disa fotografi në bikine rozë derisa është parë duke notuar vetëm edhe në një pishinë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat